Furkan Gök Kimdir?

Furkan Gök, 13.11.1994 tarihinde Bolu’nun Gerede ilçesinde doğdu. Ailesi ile birlikte 99 depreminde Ankara’dan, İstanbul’un Sultanbeyli ilçesine taşındı. Burada Ahmet Yener İlköğretim Okulu’nda öğrenimi tamamladı. Ortaokul öğrenimine Battalgazi İlköğretim Okulu’nda devam etti.
Bolu’nun Yeniçağa ilçesinde bulunan Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi’nden mezun oldu. Turizm alanındaki stajını Antalya ve İzmir gibi illerde tamamladı.
Sakarya’da bulunan Sapanca Kırkpınar Meslek Yüksek Okulu’nda öğrenim hayatını sürdürürken, aynı zamanda turizm alanında kendisini donanımlı hâle getirdi. 12 ay süren askerliğini Hatay ve İzmir’de tamamladı. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gençlik kolları genel başkanlığı görevi yapmaktadır. Gençlere yönelik birden çok proje başlattı ve devam ettiriyor. Turizm danışmanı olarak, ekonomiye katkı sağlayacak yatırımcı iş adamlarına, Türkiye genelinde yatırım yapmaları için teşvik ve yardımcı olmaktadır.
Taksim İstiklal Caddesi üzerinde, Galatasaray Meydanı’nın yanında, tarihî Aznavur Pasajı’nın içerisindeki 2. katta bilardo salonu olan Omayra Cafe & Bilardo Salonu’nın işletmeciliğini yapmaktadır. Siz de Furkan Gök ile görüşmek, tanışmak isterseniz kafemize bekleriz.
Devletine, vatanına, milletine ve ailesine hayırlı bir evlat olabilmek için her daim gerek siyasi gerekse vatandaşlık görevlerini yerine getirmeye çalışmaktadır.

İletişim için: 0212 244 30 02

Aktif Görevli olduğu  STK Dernekler:

Osmanlı  İslam Eseri Koruma ve Yaşatma Derneği Genel Başkan Yardımcısı Teşkilat Başkanı(İstanbul)

Anadolu Kardeşlik Federasyonu Gençlik Kolları Genel Başkanı(Ankara)

Milli Birlik ve Kardeşliğe Çağrı Konferedasyonu İstanbul İl Başkanı (Diyarbakır)

 

Sevgi ve Kardeşlik Derneği Genel Başkanı(İstanbul)